✔️ сочетание термополиуретан (TPU) + поликарбоната; ✔️ подставка (металлическое кольцо); ✔️ крепление под магнитный держатель; ✔️ пыленепроницаемые вставки на кнопках; ✔️ усиленная защита уголков корпуса от повреждений; ✔️ надежная система фиксации.

Стандартное описание:

Вітаємо  Вас на нашому ауціоні !
До уваги - не всі лоти комбінуємо ! Для уникнення можливих незручностей та непорозумінь ( метод доставки, можливість комбінування лотів по пересилці ,  строки виконання замовлення , об’єм оплати , гарантійні терміни , можливість і порядок повернення чи обміну лотів ) запитуйте для уточнення всіх деталей угоди через форму: Поставити запитання продавцеві ! Слід дочекатися відповіді на всі Ваші запитання – а потім робити покупку . Увага - можлива невелика доплата за упаковку 10-15 грн. (вимога перевізника). Можливість відправки замовлень вартістю менше 50грн. обов'язково потрібно узгоджувати !

Ціна вказана за 1 одиницю товару - якщо на фото зображений цілісний набір з однаковим товаром , коробка , блістер тощо.. це не означає що ціна за все разом.

ЗДІЙСНИВШИ ПОКУПКУ ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ СВОЇ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ КУПИТИ ЛОТ !

Оплата на картку Приват . Увага - при оплаті обов'язкова оплата комісії 1% , що стягується банком за переказ коштів ! Відправка протягом 1-4 робочих днів після оплати вартості лоту і його пересилки та повідомлення всіх даних для відправки лоту. Відправка по післяоплаті (наложений платіж) здійснюється за попередньою домовленністю і після оплати авансу 10-30%%  від вартості лоту на картку Приват. Відправки лотів "під замовлення" здійснюються протягом 1-6 тижнів - слід запитувати !

Ціна доставки Нова пошта від 45 грн. - залежить від ціни , ваги об'єму посилки, комбінування лотів по доставці слід запитувати !

Можливість відправки Укрпоштою - тільки за попереднім узгодженням ! Ціна доставки від 20 грн. - залежить від типу, ціни , ваги об'єму посилки , вдправка по післяоплаті Укрпоштою не здійснюється , комбінування лотів по доставці слід запитувати !

Увага! Посилки не отримані протягом 5 робочих днів після прибуття - автоматично повертаються для запобігання платного зберігання.

Неадекватні , без аргументів пропозиції ціни - будуть відхилятися з обмеженням доступу до наших лотів ! Дякуємо за розуміння ! Товар оригінальний – сертифікований або має санітарний висновок , Остерігайтесь підробок !

Виробник може вносити незначні конструктивні зміни у пристроях що не впливають на його загальні властивості.Ви можете робити запит додаткових фото і детальних характеристик товару.