header.jpg

 

СУПЕРАКЦІЯ!!! РОЗПРОДАЖ!!!

Продам монітор 24" LCD HP Z24n!

 

Привезений з Європи. Живлення від 220B. Монітор вмикається, але на матриці є широка полоса.  Стан - повністю відповідає фото і опису - що бачите, те і отримаєте. Кабеля в комплект не входять. Монітор буде запакований самим найретельнішим чином. Лот продається без будь яких гарантій, перетензій та повернень.

Спішіть купити!!!

 

 

Прошу врахувати, що техніка вживана, тому можливі(не факт, що вони є в даному екземплярі) на корпусах подряпинки, потертості etc, тобто нормальні сліди уживання. Також можливе потрапляння пилинок під скло матриць. На наявність кольорових "битих" пікселів перевіряю на темному фоні. Наявність чорних точок на світлому фоні не контролюю, відповідно і претензії при їх наявності не приймаються. Це повідомлення однакове для усіх моніторів і відноситься, відповідно, до всіх моніторів, а не лише до цього. 

 

Оплата послуг перевезення - при отриманні. При замовленні опції післяоплати вантаж буде відправлений після оплати послуг пересилання в два кінці(для оплати послуг пересилки у випадку відмови), відповідно ціна лоту зменшиться на вартість послуг пересилки.

 

Відправку здійснюю Новою Поштою або Інтаймом. Більше ніякими перевізниками не відправляю.

Вся відома мені інформація щодо стану і характеристик лоту відображена в описі і на фото. По телефону нічого нового про лоти я не повідомлю.

При наявності власної упаковки - спакую в неї, інакше використовувати упаковку перевізника.

У дні, коли я не отримую торгових пропозицій, не виставляю нових позицій і не перебуваю поза межами України, ціни на одиночні лоти знижуються на 1%. Якщо Вам задорого в даний момент - можете зачекати кілька таких днів, поки ціна стане прийнятною.

                                           
center.jpg
ДИВІТЬСЯ ІНШІ МОЇ ЛОТИ
footer.jpg