Это галогенная лампочка серии All Season Super от компании Osram, применяется для фар головной оптики, а именно ближнего и дальнего света. Она со специальным желтым интеференционным покрытием, который эффективный в дождливую с снежную погоду и благодаря своей цветовой температуре улучшает видимость дорожных препятствий. Повышенная светоотдача, на 30% больше по сравнению с обычными галогеновыми лампами, и до 20 метров длиннее световой пучок, тем самым повышается безопасность и комфорт передвижения в любое время суток и при любых погодных условиях. Установка таких лампочек очень проста, Вы это можете сделать самостоятельно, в домашних условиях, главное не притрагиваться к колбе лампочки, что бы не оставлять отпечатки пальцев, а так же желательное её предварительно протереть спиртом. Размер соответствует стандартам посадочных мест в фаре: длина 82 мм и диаметр 25.6 мм.

Цоколь типа Н4/P43t, у которого три контакта, имеет жесткий допуск на расположение спирали относительно фланца, что позволяет размещать ее точно в фокусе отражателя или на нужном расстоянии от него. При дальнем света потребляемая мощность 60 Вт, а при ближнем 55 Вт. Колба окрашенная в желтый цвет, стеклянной колбой, гарантирует комфорт Ваших для глаз, не ослепляет других участников дорожного движения и не вызывает нарушения зрения у водителей. Срок эксплуатации до 350 часов.

В комплект входит одна лампочка.


Стандартное описание:

Вітаємо  Вас на нашому аукціоні !
До уваги - не всі лоти комбінуємо ! Для уникнення можливих незручностей та непорозумінь ( метод доставки, можливість комбінування лотів по пересилці ,  строки виконання замовлення , об’єм оплати , гарантійні терміни , можливість і порядок повернення чи обміну лотів ) запитуйте для уточнення всіх деталей угоди через форму: Поставити запитання продавцеві ! Слід дочекатися відповіді на всі Ваші запитання – а потім робити покупку . Увага - можлива невелика доплата за упаковку 10-15 грн. (вимога перевізника). Можливість відправки замовлень вартістю менше 50грн. обов'язково потрібно узгоджувати !

Ціна вказана за 1 одиницю товару - якщо на фото зображений цілісний набір з однаковим товаром , коробка , блістер тощо.. це не означає що ціна за все разом.

ЗДІЙСНИВШИ ПОКУПКУ ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ СВОЇ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ КУПИТИ ЛОТ !

Оплата на картку Приват . Увага - при оплаті обов'язкова оплата комісії 1% , що стягується банком за переказ коштів ! Відправка протягом 1-4 робочих днів після оплати вартості лоту і його пересилки та повідомлення всіх даних для відправки лоту. Відправка по післяоплаті (наложений платіж) здійснюється за попередньою домовленністю і після оплати авансу 10-30%%  від вартості лоту на картку Приват. Відправки лотів "під замовлення" здійснюються протягом 1-6 тижнів - слід запитувати !

Ціна доставки Нова пошта від 49 грн. - залежить від ціни , ваги об'єму посилки, комбінування лотів по доставці слід запитувати !

Можливість відправки Укрпоштою - тільки за попереднім узгодженням ! Ціна доставки від 26 грн. - залежить від типу, ціни , ваги об'єму посилки , вдправка по післяоплаті Укрпоштою не здійснюється , комбінування лотів по доставці слід запитувати !

Увага! Посилки не отримані протягом 5 робочих днів після прибуття - автоматично повертаються для запобігання платного зберігання.

Неадекватні , без аргументів пропозиції ціни - будуть відхилятися з обмеженням доступу до наших лотів ! Дякуємо за розуміння ! Товар оригінальний – сертифікований або має санітарний висновок , Остерігайтесь підробок !

Виробник може вносити незначні конструктивні зміни у пристроях що не впливають на його загальні властивості.Ви можете робити запит додаткових фото і детальних характеристик товару.