Антифриз Alpine C12 Kuchlerfostschuts — премиальный антифриз с увеличенным интервалом эксплуатации, создан на основе этиленгликоля и не содержит потенциально вредных веществ (нитритов, аминов, фосфатов и др.). Благодаря оптимальной комбинации ингибиторов на основе карбоксиловых кислот, обеспечивает эффективную и длительную защиту от коррозии, замерзания и кавитации. Антифриз не оказывает отрицательного влияния на шланги охлаждающей жидкости и прокладки головки блока цилиндров.

Применение: для использования в качестве охлаждающей жидкости и жидкого теплоносителя в двигателях внутреннего сгорания независимо от того, сделаны они из чугуна, алюминия или комбинации обоих этих материалов, а также в системах охлаждения из алюминиевых и медных сплавов.

Антифриз Alpine C12 Langzeit-Kuchlerfostschuts — концентрат, требует разбавления дистиллированной водой!

Допуски:


Стандартное описание:

Вітаю , дивіться ще наші лоти тут : https://skylots.org/search.php?seller_id=45285636

Ціна вказана за 1 одиницю товару - якщо на фото зображений цілісний набір з однаковим товаром , коробка , блістер тощо.. це не означає що ціна за все разом.                                   Оплата на картку Моно ( без комісії ) , або Приват. Увага - при оплаті обов'язкова оплата комісії 1% , що стягується банком за переказ коштів ! Відправка протягом 1-4 робочих днів після оплати вартості лоту і його пересилки та повідомлення всіх даних для відправки лоту. Увага ! у звязку з ВП відправка може дещо затримуватися 1-2 дні , про що буде попереджено! Відправка по післяоплаті здійснюється за попередньою домовленністю і після оплати авансу 10-30%%  від вартості лоту на картку Приват. Покупцям з рейтингом менше 5 (від різних продавців ) або отримали більше 5% негативних та /чи нейтральних відгуків відправка післяоплатою не здійснюється ! 

УВАГА !!! 21,07,22 НБУ підняв офіційний курс гривні одразу на 25% до 36,56 грн/долар. Тому деякі ціни можуть бути неактуальні на теперішній момент !! Тому наполегливо рекомендую робити попередній запит перед покупкою !! Дякую за розуміння !!

Відправка лотів здійснюється Новою Поштою . Можливість відправки Укрпоштою чи іншими службами - тільки за попередньою домовленністю ! Ціна доставки від 36 грн. - залежить від типу, ціни , ваги об'єму посилки , вдправка по післяоплаті Укрпоштою не здійснюється ! 

Увага ! Деякі лоти відправляються напряму з гуртового складу , котрий обслуговується лише кур'єрською службою Нової пошти - діє тариф адресного забору посилок від 80грн. і залежить від ціни , ваги об'єму посилки. 

Увага! Посилки не отримані протягом 5 робочих днів після прибуття - автоматично повертаються для запобігання платного зберігання.

До уваги - не всі лоти комбінуємо ! Для уникнення можливих незручностей та непорозумінь ( метод доставки, можливість комбінування лотів по пересилці ,  строки виконання замовлення , об’єм оплати , гарантійні терміни , можливість і порядок повернення чи обміну лотів ) перед покупкою ОБОВ'ЯЗКОВИЙ ЗАПИТ щодо уточнення всіх деталей угоди через форму: «ЗАДАТЬ ВОПРОС ПРОДАВЦУ» ! Слід дочекатися відповіді на Ваші запитання – а потім робити покупку . Увага - можлива невелика доплата за упаковку 10-20 грн. (вимога перевізника). Можливість відправки замовлень вартістю менше 50грн. обов'язково потрібно узгоджувати ! 

Виробник може вносити незначні конструктивні зміни у пристроях що не впливають на його загальні властивості.